Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko

Dni literatury 2016

W dzień wielkiego święta piłki nożnej , czyli 12 czerwca my również świętowaliśmy rocznicę Williama Szekspira. Po raz 3 już w Mosinie spotkało się kilku znanych ludzi na wspólnym czytaniu literatury. Gościliśmy Aleksandra Machalicę, Artur Sosen Klimaszewski, Dariusza Praislera, Bogumiłę WorochBogunia Woroch Krystyna Jasiczak , Jędrzeja Wielocha, świetny zespół gitarowy i super muzyka Carlosa Ramireza.
Dni Literatury to dowód na to , że młodzież też potrafi coś zorganizować sama . Bez pieniędzy i wielkiego szumu udaje się jej przyciągnąć wyjątkowe osoby. Kosztuje to ich mnóstwo trudu i zachodu, ale czy mają się poddawać? Sądzę, że nie ! Ciesze się ,ze możemy przysłużyć się temu i pomóc im w tym bardzo ambitnym wydarzeniu.
W imieniu młodych ludzi chcielibyśmy podziękować za pomoc wszystkim przybyłym bezinteresownie Gościom, Panu Jacek Rogalka, bez którego nie brzmiałoby to tak pięknie, Panu Tomaszowi Olejniczakowi i firmie TOSMAK, Gminie Mosina, Mosińskiemu Ośrodkowi Mosiński Ośrodek Kultury Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie Radzie Osiedle Za Moreną Mosina.
ZAPRASZAMY za rok!
W tym roku Dni Literatury przygotowywali: Jakub Troszczyński Dawid Nowak Bartosz Stefański Wojciech Lisiak Tomek Lisiak Wiktoria Pawlicka Weronika Banach.