Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko

Warsztaty z HIP HOP

Warsztaty z hip- hopu

Nazwa hip-hop pochodzi od dwóch slangowych określeń – „hip” (znaczącego „teraźniejszy”, „obecny”) i „hop” oznaczającego specyficzny styl poruszania się. Powstał w Nowym Jorku i oznacza miejską kulturę oraz styl muzyczny.

W ferie 05.02.2014 roku w nagrodę dla naszych KOLĘDNIKÓW zorganizowaliśmy w świetlicy w Krajkowie warsztaty z ciekawym gościem, młodym talentem Łukaszem Ludwiczakiem. Łukasz jest wielokrotnym Mistrzem Polski w hip-hopie, którego zauważyli najlepsi choreografowie światowej sławy.

  • Dwukrotny finalista Mistrzostw Europy-Słowenia, Amsterdam.
  • Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata.
  • Mistrz Polski 2012 r w kat. Hip Hop dorośli.
  • Posiada najwyższą klasę taneczną”S”, mistrzowską w Hip Hopie.
  • W marcu 2013 – wziął udział w projekcie ” FNF ARTOHOLIK”, którego celem była współpraca z choreografem gwiazd – TONY TZAR z LOS ANGELES.
  • W kwietniu 2013 wział udział w EUROWIZJI DLA MŁODYCH TANCERZY – był jednym z 10 finalistów.
  • W lipcu 2013 współpracując z choreografami z FNF Dance Studio wyjechał do LONDYNU, aby wziąć udział w show” STAND UP UK, którego prestiż w międzynarodowym świecie tanecznym wyznaczają najlepsi choreografowie zaproszeni do współtworzenia przedstawienia.


Łukasz bierze czynny udział w warsztatach,oraz obozach tanecznych. W 2012 odbył 2-miesięczne szkolenie w LOS ANGELES z najlepszymi choreografami na świecie – między innymi – TONY TZAR, MARTY KUDELKA, ERIKA SOBOL, JIAN, LEE DANIEL, TACKER BARKLEY, IAN ESTWOOD, LUTHER BRAUN, KUMARI SURAJ, SOHEY SUGIHARA, MIGUEL ANTONIO, KYLE HANGAMI i wielu innych.

Tak wyglądała jego czołówka w telewizji podczas konkursu Eurowizji http://www.tvp.pl/kultura/mloda-sztuka/eurowizja-dla-mlodych-tancerzy/wideo/sylwetki-tancerzy-lukasz-ludwiczak/10629188
Znalazł chwilę dla nas .

HIP- HOP 1 HIP- HOP 2 HIP- HOP 3 HIP- HOP 4 HIP- HOP 5 HIP- HOP 6 HIP- HOP 7 HIP- HOP 8 HIP- HOP 9 HIP- HOP 10 HIP- HOP 11